Baanbeschikbaarheid

baanbeschikbaarheid

Lid worden bij LTC?

lidworden

LTC Agenda

9-05-2018 | 19:00
Aanvang zomeravondcompetitie
9-05-2018 | 21:00
Nachttoernooi
8-06-2018 | 08:00
Aanvang Berkendorp
7-07-2018 | 08:00 - 17:00
Aanvang Open Jeugdtoernooi
8-07-2018 | 08:00 - 17:00
Aanvang Open Jeugdtoernooi

Teams voorjaarscompetitie

Woensdagavond

Jeroen Smulders

Bart Coehorst

Danny Swaans

Fred in 't Ven

Edwin Timmermans

Olaf Rutten

 

 Vrijdagmiddag
Gemengd dubbel 50+ Team 1
Jose Spijkers C
André van Lieshout
Corrie van Daalen
Tineke van Huijgevoort
Anja van Oirschot
Toon van Oirschot
Heren dubbel 50+
Frank Leenders C
Peter Janssens
Jan van Eys
Leo Embregts
Joost de Wit

 
 Vrijdagavond
Dames dubbel 35+ Team 1
Maddy Scholten C
Marieke van Elk
Rianne de Groot
Jacqueline Baart
Andrea van der Linden
Colette Cuijpers
Peggy Bosmans
Nicole Schenkels
Dames dubbel 35+ Team 2
Lisette van Daal C
Aimée Adams
Barbara Nijhuis
Christel Smeulders
Jacqueline Wouters
Yvonne van Oirschot
Dames dubbel 35+ Team 3
Ellen Benes C
Karlijn Hoevenaars
Maud Bax
Jessica Bresser
Marian Kuik
Saskia Maes
Marieke Specken
Anita Verschure
Nancy Wester
Dames dubbel 35+ Team 4
Gabrielle Wellens C
Linda Uiens
Sofieke van den Hout
Anke Oomens
Angelique Peeters
Ineke Sleddens
Suzanne van de Vaart
Dames dubbel 35+ Team 5
MJ de Brouwer C
Charlotte van Berkel
Marleen van Eijndhoven
Natacha de Bruijn
Diny Ballings
Petra van Dommelen
Dames dubbel 35+ Team 6
Floor Pape C
Nancy Brekelmans
Marleen Cartigny
Daphne Op den Kamp
Tamar Jonkman
Anoek van de Biggelaar
Dames dubbel 35+ Team 7
Lianne Gallé
Anita van Oosterwijk-Hapers
Marleen van Bavel
Diny Klomp
Yvonne Gallé-Pols
Linda Rutjes
Gemengd dubbel 35+ Team 1
Marc de Rooij C
Ghislane de Bonth
Tanja Verkennis
Maarten Eekelaar
Simone de Rooij
Carlo de Bruijn
Roald Horsten
Heren dubbel 35+ Team 1
Jos van de Ven C
Loek de Bruijn
Marc de Bruijn
Roy Rother
Emiel van Broekhoven
Bart Coehorst
Heren dubbel 35+ Team 2
Johan Tieks C
Erik de Haas
Frank de Boer
Edwin Wagtmans
Steven van Daal
Joop Wagtmans
Heren dubbel 35+ Team 3
Arjen van Esch C
John van Gorp
Daan Mommers
Mart Broers
Léon van Nuenen
Remco van Beurden
Heren dubbel 35+ Team 4
Michel Immink C
Franc Blanc
Maarten Hoevenaars
Ralph op den Kamp
Frans van den Hout
Koen Strooper
Ad Wildhagen
Edwin Haak
Heren dubbel 35+ Team 5
Mark Houtepen C
Godfried Hijl
Peter de Wild
Peter van Dal
Jan Smits
Njord van Erck
Cees van der Geld
Joost Enzerink
Hans Galle
Heren dubbel 35+ Team 6
Martijn Adams C
Laurens ter Huurne
Eric Jans
Jeroen Wouters
Pim de Brouwer
Ronald Keurentjes
 Zaterdag
Dames 17+ Team 1
Daniëlle Michels C
Femke de Leeuw
Anke van Cuijck
Ilse Beunen
Floortje Brouwers
Jolanda van den Hurk
Bertine Heij
Dames 17+ Team 2
Charlene de Boek C
Dorothe Verheijden
Kelly van Oirschot
Milou Bevers
Loes Laarhoven
Susanne Meijer
Dames 17+ Team 3
Baukje Spijkers C
Tithia Adema
Elle de Bie
Lisanne de Cort
Eline Wellens
Inge van den Dungen
Dames 17+ Team 4
Hilde Smeijers C
Suzanne de Jong
Lotte Bogaerts
Jelske van Bragt
Linde Haans
Esther van Dijk
Colette Kooman
Debbie de Kok
Dames 17+ Team 5
Bianca van Hautum C
Simone van Doorn
Ilona van Doorn
Mareen Marciniak
Babs Jacobs
Maria van Roessel
Dames Dubbel 35+ Team 1
Daniëlle Simons C
Maud de Rooij
Nancy Brocken
Maud Jansen
Hedy Jacobs
Floor van Nuenen
Dames Dubbel 35+ Team 2
Michelle Tinga C
Nynke Coehorst
Sandra Van Amelsfoort
Inez Jacobs
Janneke Rosenart
Marjolein Scholten
Jozette Vermeer
Gemengd 17+ Team 1
Rick America C
Bram Paulussen
Tom Rieff
Frederique Hoogendoorn
Marjolein Hendrix
Frederique Kuiper
Gemengd 17+ Team 2
Kim Heeren C
Tycho van Lierop
Patrick van Goor
Ben Denissen
Liselore Verhoef
Margot van Doorn
Gemengd 17+ Team 3
Marleen Loots C
Edwin Timmermans
Corina Horvers
Eric van Dun
Kees Schieman
Gemengd 17+ Team 4
Marlon Lindenburg C
Kizzy Roelen
Jiska de Boer
Marloes Paulussen
Koen van Sas
Heren 17+ Team 1
Remco de Ruijter C
Boris Oomes
Marnick Muskens
Martijn Janssens
Frank van Bragt
Guus Oerlemans
Heren 17+ Team 2
Ron Swinkels C
MJ Vermeer
Dirk Spoormans
Rick van Heesch
Daan Klijsen
Vincent van Heesch
Heren 17+ Team 3
Pim van Zoggel C
Joeri Hamers
Joost Janssen
Daan Janssen
Maarten Blommerde
Heren 17+ Team 4
Enrico van Pelt C
Joep van Pelt
Roger vd Bogaard
Rody Jacobs
Hein van Loon
Jaap Bakx
Brecht van Loon
Heren 17+ Team 5
Dirk Bakkers C
Jeroen Hamers
Frank van der Meijs
Job van Zundert
Bram Spijkers
Peter de Weert
Thomas van Dijk
Heren 17+ Team 6
Daan Smits C
Teun Spijkers
Tim Hoogendoorn
Aart Wellens
Erik Tra
Gijs van de Sande
Joost Oerlemans
Joris van den Hout
Patrick van Oosterwijk
Remko van Oosterwijk
Rob Huijsmans   
Heren 35+ (4x HE + 2x HD) Team 1
Jason van Riel C
Erik van Deurzen
Erwin Vromans
Mark v Deurzen
Joep de Kort
Heren 35+ *(2x HE + 3x HD) Team 1
Edwin Vermeer C
Hans Barel
Hans Nijsen
Marc de Veer
Francis Scholten
Ad de Brouwer
Heren Dubbel 35+ (4x HD) Team 1
Jacq van de Klundert C
Ton Boers
Cees van de Wouw
Frans Cuijpers
Wil de Lange
Pierre Rijnen
Jimmy Rosenau
Harrie Smulders
Kees van den Broek

Zondag

Heren 17+ Team 1
Bart Elias C
Mark Hendriks
Arie van der Linden
Richard ter Beek
Edo Grosveld
Walter Baart
Bernie Derix

 

Gemengd 17+
Jill Pankow C
Pien Sinon
Tim Storimans
Wouter Slangen
Daan van Driel
 
8/9 competitie Team 1
Sander Caljé C
Dennis van Oorschot
Michelle van den Ham
Suzanne Schoenmaker

 

8/9 competitie Team 2
Katy Bertens C
Mariëlle Daemen
Annelies Koebrugge
Hettie van den Akker
Lara Knippels

 

 

Google Maps

 

LTC Agenda 2018

9-05-2018 | 19:00
Aanvang zomeravondcompetitie
9-05-2018 | 21:00
Nachttoernooi
8-06-2018 | 08:00
Aanvang Berkendorp
7-07-2018 | 08:00 - 17:00
Aanvang Open Jeugdtoernooi