Najaarscompetitie 2019 Jeugdteams

Jeugd Competitie Teams najaar 2019  

In totaal 15 teams, 8 gele teams, 3 groene teams, 3 oranje teams en 1 rood team.  

Zondag:   Jongens t/m 17 geel

Bram Schenkels C                  26890143

Gijs de Rooij                          27638375

Dorus Keurentjes                   28338170

Teun de Koster                       28305442

Max Mommers                        27780112

Res: Sep Veenhof                   27782670  

 

Jongens t/m 17 geel

Daniel Wiskerke C                  29530660

Casper Slangen                       26226472

Ruben Laurens                        28921054                    

Tom Enzerink                         28287002

Mathijs Slangen                      28910850  

 

Jogens t/m 17 geel

Sem Wilborts                          29430097

Luuk Strooper                        28563859

Wouter Galle                          30341566

Marijn v Driel                         30347599                    

Gijs v Pelt                               30504694

Floris de Groot                       30048958

Res: Philip Haak                     28850858  

 

Jongens t/m 17 geel

Chiel v Boxem                        29712041

Igor Staps                               31468675

Joris Vromans                         29714184

Sergi Tudor                             31908225

Teun Adriaansen                     35284943  

 

Meisjes t/m 17 geel

Rosan Scholten                       28850912

Anne vd Sluijs                        35392312

Breg Nijssen                           28428293

Babet Scholten                      28850904        

Isabelle Bartlett                     28990757

Wies Biekens                          29774888

Daan Nijssen                           28563840  

 

Jongens t/m 14 geel

Sjoerd Grosveld                      29957753

Ties vd Sande                         31294669

Luuk v Raak                            35026103

Stijn v Oosterwijck                35104406

Jasper v Gerven                     35349174

Tim Brekelmans                      35340037

 

Jongens t/m 14 geel

Mats Vromans                         30504783

Krijn v Dolderen                     30779065

Bram de Rooij                        31480012

Enzo Eijsermans                     31468411

Tim Bogaarts                          31468454

Jonas Lazet                            31755836  

 

Meisjes t/m 14 geel

Jolijn van der Weerden            29430070

Nienke Galle                           29957710

Femke Nolet                           29957915

Maud de Groot                       30988535

Veerle Nijhuis                         30988454

Iris Bonte                              30312272  

 

Groen 1

Gijs v Elsacker

Jesper v Heezewijk

Daan v Nunen

Freek v Raak

Ise Adams

Lou Smulders  

 

Groen 2

Charlotte Sips

Eline de Witte

Julie Bruers

Eefke Kayen

Selin Ozkan

Luna Smulders  

 

Groen 2

Bram Adelaar

Lucas Slangen

Mick v Ierland

Rutger de Kluijs

Siep vd Wielen  

 

Oranje 2 (team bestaat uit 7 kinderen, elke week 1 reserve).

Matt Swaans

Jens Heesters

Job Ooms

Teun v Gerven

Floris Lammers

Willem Peijs

Joep Hoefnagels

 

Oranje 2

Doortje Swinkels

Joy Vingerhoets

Liv Bruers

Marie-Gabrielle Kwast

Guusje Peijs

Ella Swaans  

 

Oranje 2

Mick v Lierop

Anne-Lynn Jacobs

Aukje v Uden

Susana Keusters

Isa Boeijkens

Guusje v Belkom  

 

Rood 2

Jurre v Lierop

Sven Vredeveld

Isabel de Jong

Eva Staats

Charlotte Niessen

Lindsey Uijens  

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 13 534 2988

Address

De Geitenhoef 2
5051 JZ Goirle